RSTE Horgásztábor 2024_07_08-12.

green képe

RSTE HORGÁSZTÁBOR
2024. július 08-12.

Örömmel tájékoztatom a horgászokat, gyermekhorgászokat és a horgászat iránt érdeklődőket, hogy a Röszkei Sporthorgász és Természetvédő Egyesület ez évben ismét
10 éves kortól általános iskoláskorú gyermekek részére napközis horgásztábort szervez.
A horgásztábor helyszíne az egyesület székhelye, Röszke József Attila utca 20.
A tábor részvételi díja öt napra : 15.000.Ft/fő
A résztvevők száma 20 főben van korlátozva.
Jelentkezési határidő 2024 június 24.

A táborlakók részére a horgászregisztráció és a megyei gyermekjegy kiváltása kötelező. A regisztráció feltétele, adókártya és rokoni vagy ismeretségi körben lévő egy felnőtt regisztrált horgász. Amennyiben a gyermek részére horgászkártyát igényelnek, annak díja 2.200.Ft. A megyei gyermek (úszós) jegy 2.000.Ft, vagy igény szerint gyermek (általános) jegy 6.600.Ft amely fenekes készségre is jogosít.

PROGRAMOK

- Vízi közlekedés, fürdőrendészeti szabályok előadás a vízirendészet munkatársaitól.
- Horgászati ismeretek oktatása, horgászvizsga megszerzése.
- Halőri feladatok ismertetése.
- Rengeteg horgászat, különböző horgászati módszerek megismerése, bemutatása, gyakorlása.
- Horgászfelszerelések bemutatása, horgászkészség készítés bemutatása, horgászcsalik, etetőanyagok ismertetése.
- A Gyálai Holt-Tisza holtág bemutatása, kerékpártúra.
- Látogatás a Fehértói Tógazdaságba.
- A hal elkészítésének bemutatása, sütés és kóstolás.
- Horgászverseny, díjátadás.

Érdeklődni Magyari László elnöknél a +3670/3139920 telefonszámon lehet.
Jelentkezésre személyesen, ügyfélfogadási időben, a horgászirodában ügyfélfogadási időben, csütörtökönként 14-17 óra között van lehetőség.