Horgásztábor 2022.

HORGÁSZTÁBOR 2022.06.20-24 KÖZÖTT

Örömmel tájékoztatom a horgászokat gyermekhorgászokat és a horgászat iránt érdeklődőket, hogy a Röszkei Sporthorgász és Természetvédő Egyesület ez évben ismét
2022 június 20-24 között,
10 éves kortól általános iskoláskorú gyermekek részére napközis horgásztábort szervez.

A horgásztábor helyszíne az egyesület székhelye, Röszke József Attila utca 20.

A tábor részvételi díja öt napra: 12000Ft/fő

A résztvevők száma 20 főben van korlátozva.
Jelentkezési határidő 2022 június 06.

A táborlakók részére a horgászregisztráció és a megyei gyermekjegy kiváltása kötelező. A regisztráció feltétele, adókártya és rokoni vagy ismeretségi körben lévő egy felnőtt regisztrált horgász. Amennyiben a gyermek részére horgászkártyát igényelnek, annak díja 2200 Ft. A megyei gyermekjegy igény szerint 1300 Ft, vagy (6300 Ft, amely fenekes készségre is jogosít)

Program:
Rengeteg horgászat, különböző horgászati módszerek megismerése és gyakorlása valamint tanulás. Horgászati módszerek bemutatása, szalonnasütés, elméleti és gyakorlati vetélkedők, célba dobó verseny (díjazással), hajnali horgászat, csónakos horgászat, szabadidős foglalkozások(csocsó) stb…

Érdeklődni Magyari László elnöknél 703139920 telefonon
Jelentkezni lehet személyesen ügyfélfogadási időben, a horgászirodában csütörtökönként 14-17 óra között.