XI.Röszkei Halasnapok-Halászléfőző verseny

Röszkei Sporthorgász és Természetvédő Egyesület
Cím: 6758 Röszke, József Attila u.20.
E-mail: horgaszegyesulet@roszkenet.hu
Website : http://horgaszegyesulet.roszkenet.hu

A Röszkei Sporthorgász és Természetvédő Egyesület

A TIZENEGYEDIK RÖSZKEI HALASNAPOK KERETÉBEN, HALÁSZLÉFŐZŐ VERSENYT RENDEZ

Verseny időpontja: 2022.07.02.(szombat)
Helye: Röszke, Felszabadulás u. 87. Napközis konyha zárt füves udvara.
Programtervezet:
• 09:00-tól Megnyitó, majd főzőhelyek elfoglalása.
• 09:10-től Halak átvétele, felpucolása.
• 10:30-tól VERSENY
• 14:00-tól Eredményhirdetés és ebéd.

A csapatok két főből állnak.

Nevezési díj: 5000 Ft. Nevezni a horgászegyesület ügyfélszolgálati irodájában (csütörtökönként 14- 17-ig), a „Macsek Kisállat Eledel és Horgászbolt”-ban (06305792616) hét közben de:8-12-ig, du:13-16-ig (kivétel kedd délutánonként). A nevezési űrlapot a nevezési határidőig ki kell tölteni (a honlapról is letölthető) a díjat a nevezés helyszínén, bankszámlára átutalással, postai csekken a nevezési határidőig ki kell fizetni. A nevezési díj tartalmazza kb. 3kg élő ponty árát (2db 1.5 kg/ponty)
Aki több halból akar halászlét főzni, annak 1500 Ft/kg áron tudunk élő halat biztosítani, amit előre a nevezési lapon kell igényelni és a nevezési díjjal egy időben kell fizetni.

Nevezési határidő: 2022. 07. 01. 12.00 óra.

Díjazás: Az első három helyezett főző lesz díjazva

Általános szabályok:
• Minden főzőnek saját magának kell hozni főzőedény (bográcsot), az ízesítéshez szükséges fűszereket, a zsűri részére beadandó mintához szükséges edényt, állványt és a főzéshez szükséges gázégőt és palackot.
• Tilos hozott halhúst és előre elkészített étel sűrítmény használata.
• Az elkészített halászlével minden versenyző, szabadon rendelkezik,(csapattársaival, baráti körével elfogyaszthatja, a rendezvény közönségét, megkínálhatja, stb.)
A rendezvény ideje alatt a helyszínen büfé biztosítja a résztvevők számara az innivalót.

A rendezvény felelőse: Magyari László (703139920)

Magyari László
elnök

Nevezési lap halászléfőző versenyre: